آکواریوم های پیونگ یانگ

آکواریوم های پیونگ یانگ

دانلود کتاب آکواریوم های پیونگ یانگ

کانگ چول هوان در کتاب آکواریوم های پیونگ یانگ قصه واقعی زندگی خود را تعریف میکند. این مرد جوان، زاده پیونگ یانگ در کره شمالی، هنگامی که فقط ۹ سال داشت به همراه خانواده خود محکوم به کار در اردوگاههای اجباری شد. طنز تلخی در محکوم شدن آنها وجود دارد، آنها هیچ جرمی نداشتند، جرم آنها این بود که پدربزرگ چول هوان مرتکب به خطایی بزرگ در دستگاه حکومتی شده بود.

آنها به مدت ۱۰ سال در آن اردوگاههای اجباری بودند و سپس آزاد شدند اما چول هوان قصد داشت از کشور فرار کند چونکه به علت گوش دادن به رادیو دوباره محکوم شده بود و باید به اردوگاه کار بازمیگشت. او نهایتا توانست از طریق چین به کره جنوبی فرار کند. چول هوان از معدود کسانی است که توانسته از آن اردوگاههای کار اجباری فرار کند.

چول هوان در کتاب آکواریوم های پیونگ یانگ برای اولین بار پرده از وجود اردوگاههای کار اجباری در کره شمالی برداشت. او اکنون در یک روزنامه در کره جنوبی مشغول کار است.

به گفته چول هوان عمق فاجعه در اردوگاه های کار اجباری کره شمالی بسیار وخیم است حتی بدتر از اردوگاههای کار اجباری استالین. در این اردوگاهها تمامی اعضای خانواده به خاطر جرم یکی از اعضا باید تنبیه شوند.

مشخصات کتاب

› عنوان : آکواریوم های پیونگ یانگ
› نویسنده: کانگ چول-هوان و پیر ریگولت
› مترجم : بیژن اشتری
› زبان: فارسی
› تعداد صفحات : ۴۰۷
› حجم : ۷٫۵ مگابایت

دانلود

 

کتابهای مرتبط:

کتاب نبرد من هیتلر

کتاب زندگی نامه میاموتو موساشی

کتاب زندگینامه ابن عربی (کبریت احمر)

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *