افزایش هوش مالی

هوش مالی

کتاب افزایش هوش مالی رابرت کیوساکی

هوش مالی مشکلات مالی ما را برطرف میکند. هوش مالی بخشی از هوش کلی ماست که برای حل مشکلات مالی از آن استفاده میکنیم.

همه مردم دنیا چه فقیر و چه ثروتمند با مشکلات مالی دست و پنجه نرم میکند. آنها فکر میکنند که اگر پول بیشتری داشته باشند مشکلات مالی آنها هم حل خواهد شد. در حالی که اینطور نیست و پول بیشتر مشکلات بیشتری را هم در پی دارد.

پول به تنهایی مشکلات را حل نمیکند، داشتن تحصیلات عالی هم کافی نیست، یک شغل بیار خوب و پر درآمد نیز مشکلات را حل نمیکند. پس چه چیزی است که مشکلات مالی را یکبار برای همیشه حل میکند؟

جواب هوش مالی است. 

مشکلات مالی رایج در دنیای امروز نداشتن تطابق بین درآمدها و هزینه ها، نداشتن خانه، بدهکاری، هزینه های ماشین، هزینه های درمانی و … است که با استفاده از هوش مالی میتوان تمام این مشکلات را حل کرد. واقعیت این است که داشتن پول شخصی را ثروتمند نمیکند. بیاری از افراد بوده اند که پول کلانی بدستشان رسیده است ولی همه را بر باد داده اند و جز بدهی چیزی عایدشان نشده است. داشتن هوش مالی است که شما را ثروتمند میکند.

به یاد داشته باشید که هوش مالی را کسی نمیتواند از شما بدزدد.

در این کتاب یاد خواهید گرفت که مفهوم اصلی سرمایه چیست. آیا به نظر شما یک ماشین شخصی سرمایه است؟ ماشینی که هر روز برای شما هزینه دارد آیا میتواند یک سرمایه حساب شود؟

این کتاب فوق العده رابرت کیوساکی را دانلود کنید و هوش مالی را یاد بگیرید. بعد از خواندن این کتاب شک ندارم همه باورهای شما در مورد پول عوض خواهد شد.


مشخصات کتاب

  عنوان: افزایش هوش مالی به روش رابرت کیوساکی
  نویسنده: رابرت کیوساکی
  زبان: فارسی
  فرمت فایل: PDF
  تعداد صفحات: ۷۹
  حجم فایل: ۱٫۷ مگابایت

 دانلود کتاب


همچنین بخوانید:

پکیج کسب درآمد از اینترنت در ایران

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *