دانلود کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب

دانلود کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی

کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی یکی از بهترین کتابهای جهان است که در زمینه موفقیت در سال‌های اخیر منتشر شده است. شاید به همین خاطر باشد که شماری از نام آورترین اساتید جهانی این رشته نظرشان را در مورد این کتاب نوشته اند و همگان را به مطالعه دقیق و حتی چند باره آن دعوت کرده‌اند. فلسفه و تفکر پشت کتاب اثر مرکب می تواند به حدی اثرگذار شود و تحول ایجاد کند که هیچ بعید نیست در سالهای آینده گروه هایی در فضاهای آنلاین و آفلاین شکل بگیرند که حامل اندیشه اثر مرکب باشند.

کتاب اثر مرکب را باید آمیخته جان کنیم و در اکنون مان جاری سازیم و نتایجش را هم در مقیاس یک عمر متشکل از امروز ها و این لحظه ها ببینیم و بسنجیم که گفت: زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است

کتاب اثر مرکب دربردارنده حقایقی است که برای رسیدن به موفقیت به آنها نیاز دارید. نویسنده این کتاب دارن هاردی به عنوان ناشر مجله موفقیت تمامی این مطالب را شنیده و دیده است و خیلی از آنها را هم تجربه کرده است.

این کتاب از اصول اساسی کسب موفقیت پرده برمی‌دارد. اثر مرکب شامل عصاره ای است از آنچه که هر فرد جویای موفقیت برای کسب موفقیت خارق العاده باید بداند.

مشخصات کتاب

› عنوان : کتاب اثر مرکب
› نویسنده: دارن هاردی
› مترجم : لطیف احمدپور، میلاد حیدری
› زبان: فارسی
› تعداد صفحات : ۲۳۳
› حجم : ۲۸ مگابایت

دانلود کتاب با لینک مستقیم

 

همچنین بخوانید

کتاب سکه شناسی ایران

کتاب سکه شناسی ایران کتابیست بسیار جامع و مفید که به بررسی سکه های ایران از دوران هخامنشی تا به امروز میپردازد. این کتاب با ارزش حاوی ۴۱۹ صفحه تمام رنگی است.

بیشتر بخوانید

مجموعه کتابهای دفینه شناسی

مجموعه ای بینظیر و استثنایی شامل کتب دفینه شناسی، گنج یابی، گنج نامه ، آشنایی با طلسم دفینه، آشنایی با ساختار قبور، آشنایی با همه نمادهای دفینه ها، آشنایی کامل با تومولوس ها

بیشتر بخوانید
مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *