گربه های آدمخوار

گربه های آدمخوار

دانلود کتاب گربه های آدمخوار

دانلود کتاب گربه های آدمخوار

داستان گربه‌های آدم‌خوار ماجرای یک زن و یک مرد است که همسرانشان آن‌ها را رها کرده‌اند. داستان درباره سفر آن دو به یونان می‌باشد.

برداشتی از کتاب گربه های آدمخوار

در بندر يك روزنامه خريدم و به مقاله اي در مورد پيرزني برخوردم كه گربه ها او را خورده بودند. او زني هفتاد ساله بود كه به تنهايي در حومه ي شهر آتن زندگي مي كرد، يك زندگي آرام، فقط او و سه گربه اش در يك آپارتمان كوچك سه خوابه. يك روز ناگهان با صورت روي مبل مي افتد: احتمال بسيار زياد يك حمله ي قلبي. هيچكس نمي داند چقدر طول كشيده تا پس از افتادن بميرد. پيرزن هيچ خويشاوند يا دوستاني نداشته كه به طور منظم به او سر بزنند و يك هفته طول مي كشد تا جسد او را پيدا كنند. پنجره ها و در بسته بودند و گربه ها اسير شده بودند. هيچ غذايي در آپارتمان نبوده است. مي شود تصور كرد احتمالاً در يخچال غذا بوده است، اما گربه ها آنقدر تكامل نيافته اند تا براي يافتن غذا درب يخچال را باز كنند. سرانجام از فرط گرسنگي بيش از حد، گوشت تن صاحب خود را بلعيده بودند.

اين مقاله را براي ايزومي كه روبروي من نشسته بود، خواندم. ما روزهاي آفتابي به بندر مي رفتيم، يك روزنامه ي انگليسي زبان چاپ شده در آتن مي خريديم و در كافه ي كنار اداره ي ماليات قهوه مي نوشيديم و من هر چه از نظرم جالب بود را به طور خلاصه به زبان ژاپني براي او تعريف مي كردم. تمام برنامه اي كه در جزيره داشتيم، همين بود. اگر موضوع يا مقاله اي خاص نظرمان را جلب مي كرد، براي مدتي در مورد آن به بحث و گفتگو مي نشستيم. انگليسي ايزومي بسيار روان بود و مي توانست خودش به راحتي مقاله ها را بخواند. اما من هرگز او را نديدم كه روزنامه اي بردارد و بخواند …

 


از همین نویسنده بخوانید: کافکا در کرانه


مشخصات کتاب

  عنوان: گربه های آدمخوار
  نویسنده: هاروکی موراکامی
  مترجم: غزال رمضانی
  زبان: فارسی
  فرمت فایل: PDF
  تعداد صفحات: ۲۶
  حجم فایل: ۱ مگابایت

 دانلود کتاب


 

برچسب ها:
مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *