از دولت عشق

از دولت عشق

کتاب از دولت عشق کاترین پاندر

از دولت عشق نوشته کاترین پاندر، یکی از برجسته ترین نویسندگانی که به موضوع خوشبختی و کامیابی در زندگی بشر پرداخته اولین بار در سال۱۹۶۶ توسط Unity school of Christianity منتشر شد.

در مورد خانم کاترین پاندر که یک کشیش است و هم اکنون با نگاهی جدید سعی می کند پاره ای از آموزه های دین مسیحیت را متفاوت از گذشته عرضه کند مطالب گفتنی زیاد است.
وی می گوید: چند دهه پیش یک منشی بیوه و بدبخت بودم که یک بچه هم روی دستش مانده بود و باید از راه کار کردن سخت خرج خود و بچه اش را در می آورد. از آن جا بود که به فکر افتادم که شیوه توانگر شدن را بیاموزم. نخست از طریق منشی گری و سپس از طریق کشیشی غیر فرقه ای توانستم به سوی توانگری قدمی بردارم.

کتاب از دولت عشق دارای ۶ بخش است:

  • معجزه عشق
  • راه کامیابی خود را دوست بدارید
  • قدرت رستاخیز بخش عشق
  • شیوه ویژه عشق ۱
  • شیوه ویژه عشق ۲
  • از دولت عشق

کتاب از دولت عشق تاثیر بسزایی در زندگی بسیاری از افراد داشته است. یکی از نظرات خوانندگان این کتاب را با هم میخوانیم: 

icon-comment من پس از مطالعه کتاب از دولت عشق به شادمانی و خوشبختی وصف ناپذیری رسیدم. در میان کتابهای خودیاری که در ۱۰ سال اخیر خوانده ام، این یکی از آن کتابهایی است که خواندن آن را به دیگران توصیه میکنم. نخست به جویندگان حقیقت، دوم به اشخاصی که در روابط خود دچار مشکلات و سوء تفاهمند و سوم به کسانی که جویای کتابی ساده و الهام بخش هستند.

کتاب از دولت عشق را خانم گیتی خوشدل ترجمه کرده است.

درباره گیتی خوشدل

گیتی خوشدل لیسانس ادبیات انگلیسی خود را از دانشگاه تهران گرفت و برای ادامه تحصیل در رشته جامعه‌شناسی به ایالات متحده رفت اما آن را ناتمام گذاشت و به ایران بازگشت. پس از آن به کار ترجمه مشغول شد. خوشدل پس از سفری که به هند داشت به عرفان و روان‌شناسی علاقه‌مند شد و بیشتر ترجمه‌ها و شعرهایش در همین راستا است.

نام وی با کتاب «چهار اثر» نوشته اسکاول شین هنرمند نقاش و خطیب آمریکایی سر زبان‌ها افتاد. کتابی که در فاصله سال‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۶ شصت بار تجدید چاپ شد و از آن زمان در ردیف کتاب‌های غیرمجاز قرار گرفت. علاوه بر این «راه هنرمند» نوشته جولیا کامرون فیلمنامه‌نویس و کارگردان مشهور آمریکایی نیز با ترجمه خوشدل، دوازده بار تجدید چاپ شد. گیتی خوشدل علاوه بر ترجمه، به کار سرودن شعر نیز می‌پردازد و تاکنون هشت دفتر از وی به چاپ رسید است. از دیگر آثار گیتی خوشدل ترجمه کتاب شفای زندگی لوئیز هی است.


مشخصات کتاب

  عنوان: از دولت عشق
  نویسنده: کاترین پاندر
  مترجم: گیتی خوشدل
  زبان: فارسی
  فرمت فایل: PDF
  تعداد صفحات: ۱۱۲
  حجم فایل: ۱٫۴ مگابایت

 لینک دانلود به دلیل قانون کپی رایت حذف گردید


 

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =