بعد از پرداخت چطور فایل را دانلود کنم؟

بعد از پرداخت وجه شما میتوانید به ۳ روش فایل مورد نظر را دانلود بفرمایید:

  1. بعد از پرداخت، سایت به طور خودکار شما را به صفحه دانلود هدایت خواهد کرد و شما میتوانید فایل را دانلود کنید.
  2. یک ایمیل حاوی اطلاعات خرید به همراه لینک دانلود به شما ارسال شده است. با مراجعه به ایمیل خود میتوانید فایل مورد نظر را دانلود بفرمایید. (اگر ایمیلی به شما ارسال نشده است پوشه اسپم ایمیل خود را هم چک کنید)
  3. شما میتوانید با ساختن یک حساب کاربری در سایت به همه فایلهای خریداری شده خود به صورت مادام العمر دسترسی داشته باشید و هر موقع خواستید آنها را دانلود کنید. برای ساخت حساب کاربری اینجا را کلیک کنید. در قسمت “دانلودها” در حساب کاربری میتوانید فایلهای خود را مشاهده بفرمایید و دانلود کنید.
Back to Index

پول از حساب من کم شد ولی سایت خطای تراکنش داد. چه کار کنم؟

بعضی مواقع فرایند خرید شما با خطا مواجه میشود که در این صورت پیامی مانند “خطا در تراکنش” یا امثال آن را خواهید دید. در این صورت اگر پولی از حساب شما کم شده باشد معمولا تا ۷۲ ساعت به حساب شما برگشت داده خواهد شد. اگر طی این مدت وجه به حساب شما برنگشت از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

Back to Index

من ایمیل ندارم، چطور خرید کنم؟

دوستانی که ایمیل ندارند توجه کنند که ایمیل صرفا برای دریافت یک نسخه از لینک دانلود و دریافت فاکتور است و بدون ایمیل هم میتوانید فایل مورد نظر را خریداری کنید و بعد از پرداخت دانلود بفرمایید. در صورت نداشتن ایمیل، یک ایمیل تستی وارد کنید مانند: test@yahoo.com

Back to Index

فایل را دانلود کردم اما در باز کردن آن با گوشی موبایل مشکل دارم

برای باز کردن فایلهای pdf در گوشی خود به برنامه پی دی اف خوان نیاز دارید. همچنین توجه کنید که بعضی از فایلها به صورت فشرده و زیپ شده هستند که برای باز کردن این گونه فایلها از نرم افزار winrar استفاده کنید. این دو برنامه را از لینکهای زیر دانلود بفرمایید.

نرم افزار پی دی اف خوان اندروید

نرم افزار اندروید برای باز کردن فایلهای فشرده و زیپ شده

Back to Index

خرید از سایت برایم مشکل است. چه کار کنم؟

فرایند خرید در سایت بسیار ساده است. با این حال شما میتوانید با کارت به کارت کردن هزینه کتابها را از طریق تلگرام دریافت کنید. برای این کار از طریق تلگرام شماره ۰۹۰۱۵۵۴۵۳۵۰ در ارتباط باشید.

Back to Index

آیا همه کتابهای سایت پولی هستند؟

نخیر. بسیاری از کتابها در سایت به صورت رایگان ارائه شده اند که اکثر این کتابها در قسمت کتابهای رایگان منتشر شده اند.

Back to Index

من کد تخفیف میخواهم

همه کدهای تخفیف سالانه، مناسبتی و غیره در صفحه اصلی سایت اطلاع رسانی میشوند. برای اطلاع از کدهای تخفیف از صفحه اصلی دیدن بفرمایید.

Back to Index

آیا امکان تحویل کتابها به صورت سی دی یا دی وی دی است؟

بله. برای این امر از طریق فرم تماس یا تلگرام شماره ۰۹۰۱۵۵۴۵۳۵۰ در تماس باشید.

Back to Index

آیا آرشیو همه کتابهای علوم غریبه یا کتابهای دیگر در سایت موجود است؟

نخیر. تعداد کتابها بسیار زیاد است و به همین دلیل امکان منتشر کردن همه آنها در سایت امکان پذیر نیست. برای دریافت سایر کتابها از طریق تلگرام شماره ۰۹۰۱۵۵۴۵۳۵۰ در ارتباط باشید.

Back to Index