عرج سواحل

عرج سواحل

عرج سواحل چیست؟

عرج سواحل که انواع مختلفی‌ دارند مثل عرج حجری (سنگی‌) که به مرور صد‌ها هزار سال در درون سنگ‌ها با شمایل راز آلودی به شکل حلزونی با فرسایش طبیعی به وجود میاید که جدا سازی آن از دل سنگ امری بسیار دشوار و مستلزم داشتن مهارت خاصی‌ می‌باشد.

این گوهر برای اولین بار در شمال آفریقا , مراکش و مصر یافت شد. مصریان باستان از این سنگ جهت سحر و جادو استفاده می‌کردند گاهی در شهرهای باستانی مصر باستان شناسان نمونه‌هایی از این سنگ و گوهر را پیدا می‌کنند و همه باستان‌شناسان به این نتیجه رسیده‌اند که پزشکان و دستیاران پزشکان و روحانیون آن زمان این نمونه سنگها را برای سحر و جادو و عناصر ماورایی استفاده می نمودند.

عرج سواحل بحری (دریایی) که از اسمش پیداست در کفه دریا یافت میشود و جنسی‌ از نوع استخوان دارد. این نوع عرج در دریای آب شور بد از صد‌ها سال شکل می‌گیرد و از نشانه‌های اصل بودن آن این است که به صورت عمودی در کف آب می ایستد.

عرج سواحل بری (حیوانی) که از نوعی جوجه تیغی که در شمال آفریقا زیست می‌کند و پوستی زره شکل دارد در شرایطی خاص بدست میاید.

این نوع مهره‌ها یا سنگ‌ها که خاصیت ماورایی دارند و بسیار نادر تر از مهره مار میباشند با انرژی طبیعی و فوق‌العاده خود در بهبود روابط اجتماعی، ایجاد عشق‌ و علاقه و افزایش رزق و روزی اثرات بسیار زیادی دارند. همینطور از این مهره‌ها برای رفع بلا و چشم زخم نیز استفاده میشود. با توجه به انرژی ماورایی این مهره‌ها عده‌ای برای بالا بردن تاثیرات عرج‌های سواحل، آنها‌را افسون میکنند و با خواندن دعا بر روی آنان، آنها‌را مجرب می‌کنند. عرج‌های سواحل بر حسب اندازه،شکل،رنگ و تعداد پیچ‌های آنها ارزش‌گذاری میشوند.

متاسفانه عده ای‌ سودجو نیز برای گرم کردن بازار فروش عّرج‌های تقلبی از حقه ای‌ استفاده میکنند و به وسیلهٔ نوعی جیوه که به عرج آغشته میکنند و باعث شکستن لیوان و باز کردن قفل میشود، در صورتی که نه از لحاظه علمی‌ و نه عقلی و منطقی‌ همچین چیزی ممکن نیست که توسط یک مهره صورت بگیرد.البته راه کار‌های برای برملا کردن حقهٔ آنها نیز وجود دارد،از جمله شستن عّرج با آب نمک، سرکه یا شیر که پس از شستن جیوه بی‌ اثر میشود.


برای خرید عرج سواحل بحری کلیک کنید


خواص عرج سواحل بحری و بری:

عروج سواحل با انرژی طبیعی و فوق‌العاده خود تاثیرات شگرفی در افزایش و جلب عشق و محبت خلایق و جذب جنس مخالف و برگشت معشوق و جذب معشوق و بخت گشا و کار گشا ، مقبول الکلام شدن و بهبود روابط اجتماعی،ایجاد عشق ‌و علاقه ، دفع چشم زخم و ابطال سحر و طلسم ، دفع بلایا ، کارگشایی کلی در امورات روزمره ، افزایش رزق و روزی و ثروت و از این قبیل دارند.

از خواص دیگر این سنگ می‌توان به در امان ماندن از دفع نیروی شیطانی، حس اعتماد به نفس، صبوری در هنگام هر گونه مشاجره و گره گشایی در هر مشکل می‌باشد. این گوهر سنگ باعث ایجاد مهر و محبت در شما می گردد و باعث می شود که با دید بازتری به جریانات دور و بر خود نگاه کنید. عرج السواحل باعث جذب جنس مخالف به طرف شما می گردد این گوهر با انرژی خود بر روی چاکراهای بدن شما تاثیر گذاشته و باعث می‌شود که قسمت‌های غیر فعال بدن شما فعال گردد.

میتوان گفت که این سنگ همانند سایر سنگهای قیمتی (مانند یاقوت، زمرد، عقیق و غیره) دارای انرژی ماورایی می باشد ولی خیلی ها با سوء استفاده از این انرژی سعی در اغفال دیگران دارند مانند این که می گویند این سنگ موکل دار هست و باید برای فعال کردن آن دعا یا به نام زدن آن هزینه پرداخت کرد که در صورت پرداخت هزینه های بسیار گزاف فقط باعث سوء استفاده از دیگران می‌شود و هیچ منطقی برای چنین کاری وجود ندارد. هرگز برای چنین اعمالی هزینه صرف نکنید هرگز برای مشکل خود دست به دامن رمالان و اینگونه افراد شیاد نشوید خدا به خودی خود بزرگترین کار گشا و حلال مشکلات می باشد پس فقط به کسی که مراجعه می کنید خداوند است و این را بدانید که هر سنگ یا گوهر به خودی خود دارای همچنین انرژی می باشد و نیازی به هزینه های بسیار زیاد نمی باشد.

نام های دیگر عرج سواحل:

سنگ جادو ,سنگ محبت ,عرج البحری ,عرج سلطانی، عرج السواحل

افسانه هایی در مورد عرج سواحل :

در ایران هم داستان های زیادی در مورد عرج السواحل یا سنگ جادو وجود دارد که می توان گفت در قرن هفتم هجری دختری از شاهان ایرانی که بسیار زیبا و باوقار بود و از قضا خواستگاران بسیار بسیار زیادی داشت ولی دست رد به سینه همه خواستگاران خود می زد نام آن دختر شاهدخت یوخابه بود از قضا در آن شهر جوانی زندگی می کرد که بشدت فریفته جمالات و حسنات این شاهدخت شده بود این جوان برای به دست آوردن دل این شاهدخت هر کاری انجام داد ولی میسر نشد تا دوستی از نزدیکان خود او راهنمایی کرد که از چنین گوهری استفاده کند این جوان که می توانست در قصر این شاهدخت رفت و آمد کند به وسیله این گوهر دل دختر را به دست آورد و با این شاهدخت ازدواج کرد یا داستانی دیگر نقل شده است که در دوران قاجار دختری به نام وجیهه السلطنه که دختر یکی از خان های تهران بود خواستگاران بسیار زیادی داشت یک جوان بسیار رعنا و خوش چهره از خاندان بختیاری عاشق این دختر شده بود که در افسانه ها آمده است که به وسیله این گوهر دل دختر را بدست آورد.

خاطر نشان می کنم که تمامی سنگها و گوهر سنگ ها به خودی خود دارای انرژی می باشد که که ما میتوانیم با در اختیار داشتن این گوهرها از انرژی سرشار و بسیار با برکت این گوهر ها استفاده لازم را ببرید. عرج السواحلی همانطور که از نامش پیداست در کف دریا یافت می شود گوهری بسیار خاص گوهری بسیار اثربخش گوهری بسیار زیبا و دارای انرژی های بیشمار برای درمان درد های خاص و مزمن استفاده می‌شود. برای درمان انواع کمردرد ها و پا درد های مزمن استفاده میشود این گونه که در قسمت‌های بالا به آن اشاره شد این سنگ دارای خواص بسیار زیادی می باشد که انرژی خود این سنگ به کمک شما می آید و باعث می شود که انگیزه و رغبت در درون شما ایجاد شود که به فعالیت ها و کارهایی که نسبت به قبل به آن زیاد واکنش نشان می دادید انگیزه در درون شما ایجاد شود و با همت و پشتکار بیشتری به فعالیت‌های خود ادامه دهید.

نکته: برای نوشتن این مقاله سعی بر آن داشتم که اطلاعات موثق و دقیق در اختیار شما قرار دهم. ولی متاسفانه در مورد عرج سواحل اطلاعات موثق بسیار کم است و افسانه ها بسیار زیاد. مطالبی که به عرض شما عزیزان رسید را ما نه تایید میکنیم و نه تکذیب میکنیم.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه ها

 1. روح الله گفت:

  سلام. آیا درسته که با عرج سواحل میشه قفل ها رو باز کرد؟

  1. admin گفت:

   سلام و درود. عرج سواحل خواص شگفت انگیزی دارد و میتوان گفت خواص آن از مهره مار هم بیشتر است ولی بحث باز کردن قفل با عرج سواحل بنظر میرسد معتبر و موثق نباشد.

 2. رخساره گفت:

  آیا جایی هست بشه بصورت تضمینی ازش خرید کرد عرحج السواحل را؟

  1. admin گفت:

   سلام
   لینکی که گذاشتیم برای خرید عرج سواحل معتبر است دوست عزیز

 3. همایون گفت:

  اروج وقتی می اندازی توی لیوان اب باید لیوان را بپوکونه ایا این اروج همین کار را می کنه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 7 =