بازدید: 130 بازدید
دنیا بازیچه یهود

دانلود رایگان کتاب دنیا بازیچه یهود

دانلود کتاب دنیا بازیچه یهود اثر آیت الله حاج سید محمد حسینی شیرازی ترجمه سید هادی مدرسی

در کتاب دنیا بازیچه یهود نویسنده خطر جدی یهود به خصوص صهیونیست و جنایت های آن، نقشه‌ها، پروتکل یهود و نفوذ و تسلط آنان بر جهان را به زیبایی بیان نموده است.

تشکیل دولت یهود

تشکیل نخستین دولت یهودی هنگامی بود که طالوت یا شائول در بین سال‌های ۱۰۵۵ تا ۱۰۹۵ قبل از میلاد پادشاه بنی اسرائیل شد که پایتخت خود را خلیل قرار داد ولی پس از آن حضرت داوود به پادشاهی رسید و پایتخت را در سال ۱۰۴۹ قبل از میلاد به بیت المقدس تغییر داد.

پس از حضرت داوود فرزند ایشان حضرت سلیمان به مقام نبوت و همچنین پادشاهی بنی اسرائیل رسید که از بزرگترین پادشاهان آنان شناخته شد. در زمان ایشان همه از آرامش و سعادت برخوردار بودند. گفته می‌شود بنای هیکل سلیمان به دست ایشان ساخته شد که مدت ۷ سال مهندسین مصر، الجزیره و فینیقیا در آن ساختمان کار می‌کردند.

پس از فوت حضرت سلیمان دولت بنی اسرائیل به دو قسمت تقسیم شد یکی در شمال که پایتختش سامره نابلس بود دیگری در جنوب که پایتختش اورشلیم بیت المقدس بود.

این دو دولت مدت ۲۰۰ سال با یکدیگر در نبرد بودند تا آنکه سرجون امپراطور آشوری‌ها ۷۲۲ سال قبل از میلاد بر آنها پیروز شد و فرمان اخراج همه یهودیان را از آن منطقه صادر نمود.

پس از سقوط نینوا توسط کلدانی ها یهود برای از بین بردن رابطه کلدانی ها و مصری‌ها که بر کنعان حکومت داشتند وارد عمل شد و در نتیجه جنگ دامنه داری را بین آنها پایه گذاری کرد. سرانجام نبوخذ نصر پادشاه بابل پیروز شد و در صدد انتقام از یهود برآمد. وی اورشلیم را خراب کرد هیکل ها را نابود نمود و همه را دست بسته به سوی بابل حرکت داد.

یهود مدت زیادی را در اسارت به سر بردند تا آنکه کوروش پادشاه ایران آنها را نجات داد.

صفات یهود

گوستاولوبون فرانسوی می‌گوید اگر بنا باشد صفات یهود را در جمله ی خلاصه کنیم باید اینگونه بگوییم:

یهودی ها همچون انسان‌هایی هستند که تازه از جنگل وارد شهر شده و همیشه از صفات انسانی بی‌بهره بودند چراکه همیشه مانند پست ترین مردم روی زمین زندگی می کردند.
بنی اسرائیل همیشه مردمی وحشی خونریز و بی غیرت بودن حتی زمانی هم که یهود بر کشورهای خود حکومت میکرده پس از خونریزی برنداشتند بی‌پروا وارد جنگ می شدند و چون با شکست مواجه می گردیدند به پاره‌ای خیالات غیر انسانی و بی‌اساس پناه می بردند. خلاصه آنکه هیچ فرقی میان یهود و حیوانات نمی توان گذاشت.

 

مشخصات کتاب

› عنوان : دنیا بازیچه یهود
› نویسنده: آیت الله حاج سید محمد حسینی شیرازی
› مترجم : سید هادی مدرسی
› زبان: فارسی
› تعداد صفحات : ۱۴۸
› حجم : ۱ مگابایت

دانلود کتاب با لینک مستقیم

 

[WPSM_SERVICEBOX id=20750]