کتاب شکست جن

شکست جن

دانلود کتاب شکست جن

کتاب شکست جن شامل تجربیات یک انسان نه چندان معمولی است که با اینکه خودش هم باورش نمی شود گیر جن ها افتاده ، نوشته است. بله من با جن ها ارتباط دارم همین الان هم که اینها را می نویسم جن ها کنار من حضور دارند و تک تک جملاتی که می نویسم می بینند.

نمی توانم بفهمم چرا جن ها را درک می کنم یا چرا جن ها به من گیر دادند در صورتی که نه نابغه ام نه پرزور و در واقع هوش و عقل آن چنان بالایی هم ندارم. نباید هم داشته باشم چونکه جن ها نمی گذارند آن طور باشم. آیه ای در قرآن هست که می گوید شیطان و قبیله اش را کسی درک نمی کند ولی اولیاء خدا و کسانی که اهل تهذیب نفس باشند آنها را درک می کنند.

شاید معنی این آیه این نیز باشد : کسانی که می خواهند نفس خود را تهذیب کنند می خواهند از زشتی ها دور بمانند پس آنگاه متوجه حضور جن ها می شوند.

دانستن این مطلب که چرا من گیر جن ها افتاده ام زیاد مهم نیست. مهم خواندن مطالب کتاب شکست جن برای شماست همچنین باید بگویم همه شما ها نیز به نوعی دیگر گیر جن ها افتاده اید. شاید کتاب شکست جن برترین و بهترین کتابی است که تاکنون به دست انسان نوشته شده است و ارزش خاصی دارد چون در مورد بزرگترین دشمن انسان آگاهی می دهد. دوست دارم وقتی این کتاب را خواندید گریه کنید، این لحظه اوج دانایی خواهد بود و تنها در این صورت است که شما به طور درست حرف من را باور کرده اید. آن لحظه شما میدانید که جن ها چقدر روی زندگی ما انسان ها تأثیر می گذارند و چقدر ما را اذیت می کنند.

مشخصات کتاب

 

› عنوان: شکست جن
› نویسنده: شبگرد
› زبان: فارسی
› فرمت: PDF
› تعداد صفحات: ۹۴
› حجم فایل: ۱٫۴ مگابایت

دانلود

همچنین بخوانید:

کتاب هفتاد و دو دیو آصف ابن برخیا

کتاب دنیای جن ها و شیاطین تالیف دکتر عمر سلیمان اشقر

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شش =