۷۰ تکنیک برون فکنی

برون فکنی

دانلود کتاب هفتاد تکنیک برون فکنی

برون فکنی یا تجربه خروج از بدن، تجربه‌ای با احساس جدا شدن روح از بدن فیزیکی است که به آن برون فکنی اثیری (Astral Projectionنیز گفته می‌شود. در واقع نوعی حالت خاص بین خواب و بیداریست که ۱۰ درصد مردم چنین حالتی را تجربه و البته درصد کمی به اختیار خود این کار را کرده‌اند. 

برون فکنی مانند این است که بخواهید دوچرخه سواری یاد بگیرید. اوایل هرچه برای دوچرخه سواری تلاش می کنید تعادل خود را از دست می دهید و می افتید و بارها و بارها شکست می‌خورید و ممکن است روزهای زیادی را تلاش کنید ولی موفق نشوید. ولی یک روز هنگام تمرین یکدفعه متوجه می‌شوید که می‌توانید تعادل خود را حفظ کنید و دوچرخه سواری کنید و دلیل اینکه چرا توانستید را هم هیچ وقت نمی دانید. اگر یک بار بتوانید تعادل خود را روی دوچرخه حفظ کنید از آن به بعد همیشه می‌توانید دوچرخه سواری کنید زیرا دیگر این توانایی را کسب کرده اید.

به معرفی یکی از روشهای برونفکنی میپردازیم:

روش ساعت زنگ دار و تلقین به خود

شما در این روش به یک ساعت زنگ دار یا گوشی همراه نیاز دارید. ساعت را طوری تنظیم کنید که دو ساعت زودتر از زمانی که همیشه بیدار می‌شوید زنگ بزند. وقتی ساعت زنگ زد باید هنوز آنقدر خسته باشید که دوباره فورا خوابتان ببرد.

به محض اینکه با زنگ ساعت بیدار شدید و قبل از اینکه دوباره بخوابید به خودتان بگویید وقتی که خوابم برد برون فکنی خواهم کرد و سعی کنید این حالت را تجسم کنید این تلقین و تجسم را چندین بار در ذهن خود تکرار کنید تا اینکه خوابتان ببرد.

ممکن است به محض به خواب رفتن متوجه شوید که برون فکنی کرده اید

روش دیگر این است که ساعت را تنظیم کنید و قبل از خواب بارها و بارها به خود تلقین کنید که با شنیدن زنگ ساعت برون فکنی خواهم کرد و با هر بار تلقین این حالت را تجسم کنید.

هرچه تلقین و تجسم قوی تر و بیشتر باشد احتمال موفقیت بیشتر است.

۷۰ تکنیک برون فکنی را در فایل pdf این کتاب به طور کامل مطالعه کنید.

مشخصات کتاب

› عنوان : هفتاد تکنیک برون فکنی
› نویسنده: سید محمد میرکمالی
› زبان: فارسی
› تعداد صفحات : ۷۳
› حجم : ۷۰۰ کیلوبایت

دانلود

همچنین بخوانید:

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پنج =