30,000 تومان
خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
  • دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت

دانلود کتاب Twenty Years Later

دانلود کتاب Twenty Years Later (بیست سال بعد) نوشته Charlie Donlea در دو فرمت pdf و epub

درباره کتاب

کتاب Twenty Years Later (بیست سال بعد) داستان یک گزارشگر بنام تلویزیونی است که گذشته ی تاریک خود را از دید همگان پنهان کرده است و مصمم می باشد تا دهه ها پس از رها شدن تحقیقات، حقیقت پشت یک قتل وحشتناک را کشف کند. اما پس از گذشت بیست سال، برای درک بهتر حال، باید به گذشته گوش داد.

Avery Mason، مجری برنامه ی تلویزیونی “رویدادهای آمریکایی” موضوعاتی را می داند که توجه مخاطبان تلویزیون را به خود جلب می کند. آخرین داستان او درباره ی رمز و راز قتلی است که همراه با تراژدی و خیانت می باشد. فناوری جدید DNA این امکان را به پزشکی قانونی نیویورک داده بود تا اولین شناسایی موفقیت آمیز قربانی ۱۱ سپتامبر در سال های اخیر را انجام دهد.قربانی، ویکتوریا فورد نام داشت که به قتل وحشتناک معشوق متاهلش متهم شده بود. ویکتوریا در آخرین تماس تلفنی دلخراش خود با خواهرش از او التماس کرد که به اثبات بی گناهیش کمک کند.

بخشی از متن کتاب

Fans of Lisa Unger and Allen Eskens won’t want to miss this thrilling new suspense novel from the #1 internationally bestselling author of The Girl Who Was Taken! Hiding her own dark past in plain sight, a TV reporter is determined to uncover the truth behind a gruesome murder decades after the investigation was abandoned. But TWENTY YEARS LATER, to understand the present, you need to listen to the past

Mason, host of American Events, knows the subjects that grab a TV audience’s attention. Her latest story–a murder mystery laced with kinky sex, tragedy, and betrayal–is guaranteed to be ratings gold. New DNA technology has allowed the New York medical examiner’s office to make its first successful identification of a 9/11 victim in years


مشخصات کتاب

  عنوان: کتاب Twenty Years Later
  نویسنده: Charlie Donlea
  زبان: انگلیسی
  فرمت فایل: PDF + Epub
  تعداد صفحات: ۳۳۰ صفحه
  حجم فایل: ۵٫۱ مگابایت

30,000 تومانافزودن به سبد خرید


 

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید. (شماره پشتیبانی فقط تلگرام 09015545350)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب Twenty Years Later”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *