آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه

جزوه آموزش زبان فرانسه

دانلود جزوه آموزش زبان فرانسه

زبان فرانسوی, پس از زبانهای اسپانيایی و پرتغالی سومين زبان پرگویش و از خانوادهٴ زبانهای رومی است. جمعا حدود ۱۲۸ميليون نفر به این زبان صحبت میکنند اما تنها ۶۷ ميليون نفر آنان گویش وران مادری این زبان هستند. با این حساب از لحاظ تعداد گویش وران مادری, زبان فرانسوی رتبهٴ هجدهم در جهان را داراست اما از لحاظ گویش وران روزمره رتبهٴ نهم را دارد.  زبان فرانسوی, زبان رسمی ۲۹ کشور است و میتوان گفت پيش از جنگ جهانی دوم بخصوص در زمينههای مثل دیپلماسی,تجارت, و حمل و نقل, زبان بين المللی به حساب میآمد.

در كشور ما از ديرباز آموزش زبان فرانسه مورد توجه قرار داشت و در دوره قاجار به عنوان زبان دوم بعد از فارسي بكار مي رفته است ٬با اعظام دانشجويان به كشور فرانسه براي تحصيل در رشته هاي مختلف در زمان رضا خان اين اعتبار و گسترش بيشتر از قبل قابل مشاهده بوده است ٬تا آنجا كه دانستن زبان فرانسه در خانواده هاي
متمول و رجال يك ضرورت محسوب شده و اكثر فرزندان اين خانواده ها از معلمين خصوصي براي آموزش اين زبان بهره مي برده اند . در سالهاي اخير نيز استقبال فراواني از اين زبان بعمل مي آيد و دانشگاهها و موسسات خصوصي و غير خصوصي زيادي به آموزش اين زبان مي پردازند.

 

در این جزوه سعی شده است تا به صورت پایه ای به آموزش زبان فرانسه پرداخته شود.  مطالب به صورت طبقه بندی شده در قسمت های مختلف قرار گرفته اند. اگر شما چيزی درباره زبان فرانسه نمی دانيد و علاقه مند به فراگيری این زبان هستيد ٬مطمئن باشيد که با مطالعه این مطالب ٬این زبان زیبا را یاد خواهيد گرفت.

یکی از قسمت های مشکل در صحبت کردن به زبان فرانسه ٬تلفظ می باشد که علاوه بر صفحه حروف الفبا و تلفظ آنها ٬که به آموزش این امر می پردازد ٬در اکثر مطالب این سایت سعی شده تلفظ کلمات به فارسی در مقابل آنها نوشته شود تا شما هر چه بيشتر با تلفظ کلمات آشنا شوید.


مشخصات کتاب

  عنوان: آموزش زبان فرانسه
  زبان: فارسی
  فرمت فایل: PDF
  تعداد صفحات: ۶۷
  حجم فایل: ۷۳۰ کیلو بایت

 دانلود کتاب


 

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هفت =