اصول طلایی مبارزه

اصول طلایی مبارزه

اصول طلایی مبارزه

دانلود کتاب اصول طلایی مبارزه تالیف حمیدرضا روستایی

کتاب اصول طلایی مبارزه اثر حمیدرضا روستایی به ذکر مطالبی می‌پردازد که کمتر کتابی در زمینۀ مبارزه و هنر رزم، به آن پرداخته است. مطالبی که جزء ساده‌ترین نکات و در عین حال مهمترین رازهایی است که در بردارنده علل پیروزی و شکست در یک مبارزه تن به تن است.

این بخش کتاب را صرفا برای یاد آوری اصول طلایی مبارزه به خود نگاشتم تا همواره بخاطر داشته باشم که پیروزی در یک مبارزه، فقط به مهارت در فنون خلاصه نمی‌شود، بلکه مبارز واقعی، با روح و تن مبارزه می‌کند، نه فقط با جسم خود… نکتۀ بسیار حائز اهمیت آن است که این اصول، پس از فارق التحصیل شدن از کتب شیوه مبارزه بروس لی کارایی بیشتری دارد تا بطور خام و مطلق. حال آنکه این کتاب به خودی خود، برای هر رزمی کار در هر سطح، بسیار مفید است. نکتۀ دیگر این که در این کتاب سعی کرده‌ام تا به جای طول و تفسیر دادن به مطالب، به اصل موضوع بپردازم و از بیان توضیحات اضافه خودداری نمایم.

در کتاب اصول طلایی مبارزه ابتدا شما اصول روانشناسی مبارزه و غلبه بر ترس و احساسات منفی را خواهید آموخت و در ادامه رموز بی‌نظیری در رابطه با تکنیک‌های فیزیکی مبارزه را در می‌یابید. در پایان اسراری را مشاهده می‌کنید که از چگونگی آزاد کردن قدرت درون، پرده بر می‌دارد.

سرفصل های کتاب

ترس در مبارزه

خونسردی

ریلکسیشن

باز کردن چاکراها

شکست

غافلگیر نشدن

تمرکز در مبارزه

اصول جوانمردی و عدم ترحم

بدن آماده

حمله به نقاط حساس بدن حریف

عملیات مبارزه


 مشخصات کتاب

  عنوان: اصول طلایی مبارزه
  نویسنده: حمیدرضا روستایی
  زبان: فارسی
  فرمت فایل: PDF
  تعداد صفحات: ۱۰۶
  حجم فایل: ۷ مگابایت

  دانلود


همچنین بخوانید:

دانلود کتاب هنر دینامیکی شکستن اشیا اثر پوگیل گوان

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 14 =