خانواده رابینسون

خانواده رابینسون

ماجرای خانواده رابینسون

رمان بسیار جذاب خانواده رابینسون شاید برای بسیاری از دهه شصتی ها یادآور خاطرات شیرینی باشد. آن روزهایی که در نبود تکنولوژی تنها سرگرمی خواندن کتاب بود.

آنها که دوران کودکی و نوجوانی‎شان مصادف بود با سالهای آغازین دهه چهل و یا دو دهه بعد از آن، کتابهای طلایی را به‎ خوبی به یاد دارند و احتمالا خاطره دمخور بودن با این کتابهای دوست داشتنی و جذاب، حالا جزو یادبود‎های نوستالژیک آنها از روزگار کودکی‌شان به حساب می‎آید. کتابهایی که بالای جلد همه‎ی آنها نواری طلایی بود و طرح دایره‎ای که نام کتاب در آن حک می‎شد؛ صفحه آخر و پشت جلد آن نیز دو کودک در حال کتاب خواندن داشت.

شرح داستان

این داستان درباره خانواده‌ای است که کشتی‌شان در دریا گرفتار طوفان می‌شود و آنها مجبور می‌شوند آذوقه و باقی‌ مانده وسایل خود را سوار قایقی کنند و در ساحلی ناشناخته زندگی جدیدی را آغاز کنند.

کتاب ماجرای خانواده رابینسون که به دست یوهان ویس نگاشته و توسط محمدرضا جعفری ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و چهل و پنج به انتشار رسیده و در نشر امیرکبیر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهل صفحه است.آقای رابینسون داخل یک شرکت بندری که برای پدر زنش می باشد در حال کار کردن می باشد. او سال های بسیاریست که در آن جا به کار دفتری مشغول است.ولی در تمام ایام آرزو داشته که در دنیا سفر کند و کشور ها و از جاهای گوناگونی دیدن کند . عاقبت نیز تصمیم خود را گرفته و از کار در آن شرکت استعفا داده و با خانواده ی خود به دریانوردی مشغول می گردد. ولی متاسفانه در یکی از روزها کشتی آن ها گرفتار طوفان شدیدی شده و آن ها سر از جزیره ای در می آورند که دور افتاده و ناشناخته است و هیچ کس از مکان آن خبر ندارد. آن ها که دیگر کشتی خود را از دست داده اند هیچ مسیر برگشتی ندارند و به اجبار در همان جزیره واسه ی خود خانه ای ساخته و راهی واسه ی ادامه ی زندگی پیدا می نمایند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ماجرای خانواده رابینسون تماس بگیرید.


 مشخصات کتاب

  عنوان: خانواده رابینسون
  نویسنده: یوهان ویس
  مترجم: محمد رضا جعفری
  زبان: فارسی
  فرمت فایل: PDF
  تعداد صفحات: ۴۰
  حجم فایل: ۸ مگابایت

  دانلود

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =