دانلود رایگان کتاب بیشعوری

دانلود رایگان کتاب بیشعوری

دانلود رایگان کتاب بیشعوری

دانلود رایگان کتاب بیشعوری

کتاب «بیشعوری» اثر «خاویر کرمنت» با ترجمه‌ی «محمود فرجامی» شما را با خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت یعنی بیشعوری آشنا می‌کند. این کتاب با زبانی طنزگونه به بررسی پدیده‌ی بیشعوری در دنیای امروز می‌پردازد. اگر برای شناخت و درمان این معضل بزرگ تاریخ بشریت و نحوه‌ی رفتار با مبتلایان به این بیماری، یک راهنمای عملی ارزشمند می‌خواهید، در خواندن این کتاب درنگ نکنید.

دو شگفتی بزرگ جهان اهرام مصر و مجسمه ابوالهول نیستند آنها عبارتند از اینکه:

  • چرا بیشعورها به خودشان حق می‌دهند که اینقدر نفرت انگیز رفتار کنند
  • چرا از یادآوری این نکته اینقد می رنجاند

اگر از مطالب این کتاب رنجیده خاطر خاطر شدید می‌توانید ۳ کار انجام دهید:

  • ترتیبی بدهید که این کتاب ضاله و نویسنده آن کهدور الدم اعلام شوند
  • مراسم کتاب سوزان راه بیندازید! این کار توجه رسانه های خبری را جلب خواهد کرد و در حکم تبلیغات رایگان برای ما خواهد بود
  • نامه اعتراض آمیزی علیه این کتاب برای مسئولان ذیربط بنویسید. به این ترتیب آنها می فهمند که شما بی شعور هم هستید

نویسنده معتقد است بی‌شعورها، افرادی نابغه و باهوش هستند. نابغه‌هایی خودخواه، مردم‌آزار و با اعتماد به‌ نفسی کاذب. این افراد با منفعت‌طلبی‌های خود در نهایت به خود و افراد جامعه ضرر می‌رسانند. بی‌شعوری یک بیماری است و بی‌شعور یک بیمار. خاویر کرمنت در این کتاب این موضوع را به‌  خوبی مورد بحث قرار داده و با لحنی طنزگونه و ماجراهایی ساختگی اما نزدیک به واقعیت زندگی‌، یک‌ چیز را به ما گوشزد می‌کند: دنیا را بیماری مسری و خطرناک بی‌شعوری تهدید می‌کند و اگر الان به فکر چاره نباشیم، بی‌شعورها دنیا را نابود می‌کنند.


در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

بیشتر بیشعورها را می‌توان از روی رفتار تهاجمی و اخلاق قلدرمآبانه‌شان شناخت. اگر با گردن‌کلفتی و ترساندن دیگران نتوانند کارشان را به انجام رسانند، حقه سوار می‌کنند یا قانون و مقررات را طوری انگولک می‌کنند تا نتیجه‌اش به نفع‌شان شود. مثل تمام اعتیادها، مساله‌ی انکار در بی‌شعوری هم مساله‌ی مهمی است. آن‌ها قبول نمی‌کنند که باید مسئولیت‌پذیر باشند و یا دست‌کم زیر حرفشان نزنند و حاضر به پذیرش اشکال و اشتباه در کارشان باشند.

دانلود رایگان کتاب بیشعوری از لینک زیر

دانلود کتاب بیشعوری

همچنین بخوانید

بحر الاسرار

هذا کتاب مستطاب بحر الاسرار ، تسخیرات و دعوات استخراجات مواکلین علوی سفلی و پریان و احضار ختومات تالیف ملا محمد مهدی دامغانی معروف به ملا جن گیر دامغانی است.

بیشتر بخوانید

گنج العرش

کتاب گنج العرش یا همان کلیات بحرالعجائب ملا رضا اردبیلی جرجانی درباب علوم غریبه و علم شریف رمل و طلسمات، احضار آینه، احضار جن، ادعیه مجربه

بیشتر بخوانید

 

برچسب ها:
مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =