سیلویا براون

سیلویا براون کیست

سیلویا براون کیست

سیلویا براون کیست و چه پیشگویی هایی کرده است؟

از زمان شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان اخباری مبنی بر اینکه یک نویسنده زن آمریکایی به نام سیلویا براون در کتاب اش وقوع این اپیدمی را پیشگویی کرده است منتشر شده است. این نویسنده مسائل دیگری را هم پیشگویی کرده است. در این مقاله قصد داریم درباره پیشگویی های سیلویا براون صحبت کنیم.

سیلویا براون کیست و ارتباطش با اف بی آی؟

سیلویا سلست براون (Sylvia Celeste Browne) از نویسندگان آمریکایی است که معتقد بود توانایی های خارق العاده روحی و قدرت پیشگویی آینده را دارد. او بارها در رسانه های عمومی ظاهر شد و مصاحبه های زیادی انجام داد اما اغلب مورد بی اعتنایی قرار می گرفت.

این نویسنده برای برخی پیشگویی های اشتباهش به خصوص موارد مرتبط با افراد گمشده به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

کتاب “پایان روزها: پیش بینی ها و پیشگویی ها درباره پایان جهان” از آثار براون است که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد، یکی از پیشگویی های این کتاب که این روزها جنجال زیادی به پا کرده پیشگویی مربوط به کرونا ویروس جدید می باشد که در ادامه مطلب درباره آن صحبت خواهیم کرد.

سیلویا براون سال ۲۰۱۳ در سن ۷۷ سالگی از دنیا رفت.

این نویسنده فوت کرده است، اما در همان زمان خبر‌هایی رسیده بود که با اف. بی. آی همکاری داشته و خودش هم در مطالبی به این موضوع اذعان کرده که به خاطر قدرت پیشگویی اش برای کشف جرم در آمریکا از قدرت حس ششم او استفاده می‌کردند.

سیلویا براون کیست

متن زیر از کتاب پیشگویی سیلویا براون است. ابتدا این متن را با هم میخوانیم.

***

از ابتدای بخش سلامتی کتاب پشگویی سیلویا براون صفحه ۲۱۳:

من همچنین برخی از بحران های بهداشتی را در پیش رو می بینم ، و مثل همیشه وقتی خبر بد می آید ، اگر معلوم شود که اشتباه می کنم ، هیچ کس از من خوشحال تر نخواهد بود.

برخی از انواع آنفولانزا ، و همچنین ویروس SARS ، ویرانی های بیشتری را در سال ۲۰۰۴ به ویژه در شرق و آمریکای جنوبی ایجاد خواهد کرد. واکسنی که به نوعی از مرغ و خوک تهیه می شود ، در نهایت این ویروس های خاص را خاتمه می دهد و در این میان یکی از بهترین اقدامات ما در برابر آنها استفاده روزانه از آنتی اکسیدان های خوب بدون نسخه خواهد بود.

از هم اکنون تا پایان سال ۲۰۰۶ یا ابتدای سال ۲۰۰۷ ، با وجود واکسن های آینده و حرکاتی که در سال های اخیر در پزشکی و دانش عمومی دیده ایم ، ویروس HIV / AIDS حتی باطل تر از گذشته در برخی از جهان های سوم دوباره افزایش می یابد. مناطق آمریکای جنوبی ، مکزیک ، آفریقا و آسیا. بخشی از این امر به دلیل این واقعیت غم انگیز است که بسیاری از داروهای پزشکی و بیشتر آگاهی روزافزون از این بیماری ها که ما دیده ایم به این افراد نمی رسند که این غیر طبیعی است و غیرقابل قبول است. بعضي از آن ها نيز ناشي از گسترش ناشي از سوء اطلاعات است.

در سال ۲۰۱۰ بیماری دیگری در ارتباط با نقص سیستم ایمنی خواهد بود. به نظر می رسد که به پرندگان عجیب و غریب منتقل شده از کشور برزیل متصل شده و از پرندگان توسط گونه های کوچک و کوچک به ما انسانها منتقل می شود.

“تا سال ۲۰۲۰ بیش از هر زمان دیگری در اماکن عمومی ماسک‌های جراحی و دستکش‌های پلاستیکی استفاده می‌کنند. زیرا حول و حوش سال ۲۰۲۰ یک بیماری شبه ذات الریه شدید در سراسر دنیا منتشر خواهد شد که به ریه و لوله های برونش حمله کرده و در برابر همه روش های درمانی شناخته شده مقاومت نشان می دهد. این بیماری به همان سرعتی که از راه رسیده به خودی خود و ناگهان ناپدید می شود و ده سال پس از آن دوباره برمی گردد و به طور کامل ناپدید می شود.”

***

 

به نظر می‌رسد کتاب‌های پیشگویی این روز‌ها ممکن است بازار خوبی داشته باشند، اما دامن زدن به خرافات همیشه و در همه دوره‌های تاریخ وقتی رخ نموده است که بشر از جواب منطقی و راهکار جدی و عقلانی عاجز بوده است و شاید توجه به کتاب پیشگویی هم از همین منظر باشد.

از طرفی اگر محتوای کتاب را بپذیریم، همکاری سیلویا براون با اف – بی – آی که خودش ادعا کرده برای کشف جرم همیشه از قدرت او استفاده می‌شده است از نکته‌های فرامتنی کتاب است که این شائبه را که ممکن است شیوع کرونا با انگیزه‌های سیاسی انجام شده باشد تقویت می‌کند.

افراد معدودی هستند که با استفاده از قدرت های خدادادی پیشگویی میکنند و کسی منکر آن نیست ولی مساله این است در بسیاری از حالات، پیشگویی ها بر اساس برنامه ریزی های افراد و دولت های قدرتمند ساخته میشوند و آنها همه سعی خود را میکنند تا آن پیشگویی ها را محقق سازند. دقیقا مثل اینکه شما مقدمات یک انفجار را فراهم کنید و سپس پیشگویی کنید ۵ دقیقه بعد یک صدای انفجار شنیده خواهد شد (در حالی که خود شما عامل این انفجار هستید)

 

برخی از پیشگویی های دیگر سیلویا براون

برخی پیشگویی های سیلویا براون که اتفاق افتاده است عبارتند از:

  • دو نفر به خاطر بمب گذاری در شهر اوکلاهما دستگیر می شوند
  • پرونده جان بنت رمزی هرگز حل نخواهد شد
  • مدونا فرزند دیگری از مرد دیگری خواهد داشت

پیشگویی های براون در برخی از موارد درست بوده و میشه گفت به نحوی درست پیشگویی کرده است ولی در خیلی از موارد نادرست بوده است. چند مورد را با هم مرور میکنیم :

  • در مورد پرونده آماندا بری گفته بود بری مرده است اما زنده بود.
  • در مورد پرونده شاون هورنبک ۱۱ ساله، براوان به والدین او گفت فرزندشان توسط مردی با پوست تیره دزدیده و کشته شده است در حالی که پنج سال بعد فهمیدند پسرشان زنده است و توسط یک مرد قفقازی با موهای کوتاه ربوده شده بود.
  • براون به مادربزرگ غمگینی که نوه ۶ ساله اش را از حیاط منزلش در تگزاس دزدیده بودند گفت که نوه اش به عنوان برده به ژاپن منتقل شده اما چهار سال بعد بقایای جنازه این دختر بچه در تگزاس پیدا شد.
  • او پیش بینی کرده بود سربازان آمریکایی تا ماه ژوئن یا جولای سال ۲۰۰۴ از عراق خارج می شوند که این اتفاق نیفتاد.
  • او همچنین گفته بود در سن ۸۸ سالگی از دنیا می رود در حالی که سال ۲۰۱۳ و در سن ۷۷ سالگی فوت کرده است.
  • براون پیش بینی کرده بود که دنیا در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ میلادی نابود خواهد شد!

براون اعتقاد داشت که نیروهای مافوق الطبیعه به او در پیشگویی کمک میکنند. بنظر میرسد این نیروهای مافوق بشری کمی در محاسباتشان اشتباه کرده اند!


در این زمینه بخوانید:

دانلود کتاب پیشگویی های ایل بگی جاف

برچسب ها:
مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 17 =