شیطان به قتل میرسد

شیطان به قتل میرسد

شیطان به قتل میرسد

دانلود کتاب شیطان به قتل میرسد نوشته آگاتا کریستی از سری داستانهای هرکول پوارو

این رمان در سال ۱۹۳۶ منتشر شده است. در رمان شیطان به قتل میرسد در یک شب جنایتی رخ میدهد و هرکول پوارو وارد داستان میشود تا راز این جنایت را کشف کند.

بخش ابتدایی رمان شیطان به قتل میرسد

صدائی آرام و با لحنی آرامتر… صدا و لحنی تربیت شده که دارنده ي آن با تمرین و مهارت آن را به دست آورده تا در صورت لزوم و براي مقاصد خاصی به عنوان حربه اي موثر از آن استفاده کند. تحریک کننده… نه… ولی با هدف و منظور… چرا، پوارو به سرعت به عقب برگشت. تعظیم کوتاهی نمود و دست گوینده را با احترام متقابل فشرد. درخشش بارزي در چشمان پوارو به چشم میخورد، به نظر میرسید هیجان به خصوصی از این برخورد شانسی و تصادفی به او دست داده که به ندرت آن را احساس میکرد. لحظه اي مکث کرد و متعاقباً با حالتی از شگفتی گفت: »آقاي شیطانا، پارسال دوست و امسال آشنا! به راستی چه حسن تصادفی!؟

هر دو سکوت کرده و به هم خیره شدند. حالتی نسبت به یکدیگر داشتند که در هر بیننده اي، حالت دو مردي را که آماده ي دوئل هستند تداعی مینمود. چنان که گوئی منتظر علامت داور هستند تا مبارزه ي خود را شروع کنند. در اطرافشان، جماعت کثیري از پولدارها و چهره هاي سرشناس لندن به چشم میخورد که مرتباً به این طرف و آن طرف میچرخیدند و ضمن اشاره به اشیاء عتیقه اي که به نمایش گذاشته شده بود با یکدیگر تبادل نظر کرده و دائم جملاتی از قبیل اوه عزیزم، چقدر زیباست… و یا عزیزم یکی از یکی بهتر، میبینی، واقعاً خارقالعاده است به گوش میرسید.


 مشخصات کتاب

  عنوان: شیطان به قتل میرسد
  نویسنده: آگاتا کریستی
  مترجم: ذبیح الله منصوری
  زبان: فارسی
  فرمت فایل: PDF
  تعداد صفحات: ۲۸۳
  حجم فایل: ۲ مگابایت

  دانلود


 

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =