کتاب اسرار مرگ سوامی موکتاناندا

اسرار مرگ

دانلود کتاب اسرار مرگ سوامی موکتاناندا

آیا مرگ حقیقت دارد؟ این یکی از سخنرانیهای سوامی موکتاناندا است که به زبان انگلیسی منتشر شده است. این کتاب تحت عنوان اسرار مرگ توسط خانم دکتر شیرین نبوی نژاد که خود از جراحان زبردست دندانپزشکی و استاد یوگا میباشند به فارسی روان ترجمه شده است.

مطمئن هستم کسانی که این کتاب را مطالعه می کنند اگر در کانال نور حرکت می‌کنند و از مومنین و دوستان واقعی خداوند هستند راضی و خرسند با قلبی سرشار از عشق و عزمی استوار حرکت خود را به سمت رهایی و آزادی است قید و بند نفس ادامه می‌دهند و کسانی که خدای ناکرده در کانال ظلمت و تاریکی راه می سپارند ولی بنا به قول قران مجید به نفس خود بصیرت دارند بعد از مطالعه ترجمه کتاب به فکر فرو میروند و با تلاش فراوان سعی می کنند تا رو پود روح خود را از اسارت نفس رها کنند و با یک چرخش سریع خود را به کانال نور و روشنایی انتقال دهند و با رشد آگاهی خود و نزدیک شدن به آستان مقدس خداوند از هراس مرگ رها شده به شکار میروند.

کتابی که اکنون در دست دارید یک کتاب کلاسیک یا درسی نیست که افکار و تصورات انسانی را در رابطه با مرگ بیان کند. بلکه محتویات کتاب حاضر تجربیات انسان مقدسی است که در زمان حیات و در حال مراقبه به فراسوی مرزهای مرگ سفر کرده است و از اسرار مرگ آگاهی یافته است.

سوامی موکتاناندا

سوامی موکتاناندا در سال ۱۹۰۸ میلادی در یک خانواده مرفه و ثروتمند در نزدیکی شهر منگلور به دنیا آمد در سن ۱۵ سالگی برای اولین بار با گاوان نیتی آناندا را که بعدا استاد معنوی او شد ملاقات کرد.
این آشنایی در همان زمان باعث اولین جرقه تحول روحی در او گردید چندی بعد تصمیم گرفت برای درک خداوند خانه و کاشانه خود را ترک کند و سفری طولانی را شروع کند.
در این مهاجرت که ۲۵ سال به طول انجامید او سه بار طول و عرض هند را طی کرد.
در این سفر اولین استاد معنوی خود سوامی سیدارودا که یکی از معروفترین فرزانگان آن زمان بود را ملاقات کرد.

مشخصات کتاب

› عنوان : اسرار مرگ
› نویسنده: سوامی موکتاناندا
› مترجم : شیرین نبوی نژاد
› زبان: فارسی
› تعداد صفحات : ۸۷
› حجم : ۱٫۱ مگابایت

دانلود کتاب با لینک مستقیم

 

گنج نامه شیخ بهایی

گنج نامه وزیری احمد وزیر نوشته شیخ بهایی. شامل بیش از 2000 نسخه برای پیدا کردن دفینه. معرفی مکانهای گنج و وجود تله ها در مسیر.

بیشتر بخوانید

ملت عشق

رمان ملت عشق نوشته آلیف شافاک، پرفروش ترین رمان سال. داستان زنی غربی که درگیر اندیشه های عرفانی مولانا و شمس تبریزی میشود.

بیشتر بخوانید

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =