بازدید: 137 بازدید
پیام گم گشته

پیام گم گشته

کتاب پیام گم گشته کتابیست بسیار خواندنی و جذاب در مورد عرفان بومیان استرالیا. داستان سفر عارفانه یک زن با پای پیاده به استرالیا.

ماجرا از این قرار است که نویسندۀ کتاب در اصل پزشک بوده و برای دوره‌ای پنج‌ساله و برای همکاری در پروژه‌ای، از آمریکا به استرالیا مهاجرت می‌کند. در حین ماموریت، توجهش به شرایط بومیان سرخ‌پوست استرالیا جلب می‌شود. مارلو سعی می‌کند برایشان کاری دست‌ و‌ پا کند و در این راه موفق می‌شود. بعد از مدتی و خوشحالی از موفقیتش برای راه‌اندازی کسب‌ و‌ کار کوچک برای بومیان، دعوت‌نامه‌ای از قبیلۀ «ابوری جینی» دریافت می‌کند.

افراد این قبیله بیابان نشین از این زن دعوت می کنند تا در سفری چهار ماهه در بیابان ها آنها را همراهی کند. او در طی ۲۵۰۰ کیلومتر پیاده روی با پاهای پیاده در صحرای پر فراز و نشیب، شیوه تازه ای برای زندگی و شفا گری می آموزد که بر مبنای حکمت فرهنگی ۵۰ هزار ساله بنا نهاده شده است و به دگرگونی عمیق وی منجر می‌شود.

کتاب پیام گمشده پیامی بی همتا، به موقع و قدرتمند به تمام بشریت ارائه می‌کند: هنوز امکان نجات جهان وجود دارد به شرط آنکه متوجه شویم تمامی موجودات چه گیاه، چه حیوان و چه انسان بخشی از یگانه ی در همه جا حاضر هستند. اگر این پیام را به کار بندیم زندگی ما همچون زندگی مردم حقیقی از معنا و حس هدفمندی سرشار خواهد شد.

نظرات مختلف درباره کتاب پیام گم گشته

وین دایر:

پیامی نیرومند برای تمامی ما؛ حقایق ساده و درس‌های معنوی این کتاب مرا سحر کرد. این کتاب را بخوانید و به همه آشنایان توصیه کنید.

رهبر قبیله آمریکاییان سیاتل:

انسان رشته زندگی را نبافته، او فقط تاری از آن است. هرچه به این تار روا بدارد، به خود روا داشته است.

پیام سرخپوستان کری:

تنها پس از قطع آخرین درخت، مسموم کردن آخرین رود و صید آخرین ماهی متوجه خواهید شد که پول را نمی‌توان خورد.

مشخصات کتاب

› عنوان : پیام گم گشته
› نویسنده: مارلو مورگان
› مترجم : فرناز فرود
› زبان: فارسی
› تعداد صفحات : ۲۲۲
› حجم : ۲٫۴ مگابایت

دانلود

مطلب مرتبط:

دید تا بی نهایت تمدن ناپدید شده سرزمین «مو»