بازدید: 111 بازدید
نفرین مومیایی

دانلود کتاب نفرین مومیایی

کتاب نفرین مومیایی یکی از رمانهای مشهور آر. ال استاین است. ترجمه این رمان کار گروه ومپایر لایبرری است.

نفرین مومیایی ماجرای دختری است به نام گیپ که در یکی از اهرام مصر گم شده است. اما این تمام ماجرا نیست چون چند دقیقه قبل از گم‌شدن او نیز، دخترعموی ماجراجویش گم‌شده است! شما فکر می‌کنید آن‌ها دچار نفرین مومیایی‌ها و اهرام شده‌اند؟

قسمت ابتدایی رمان نفرین مومیایی

بچه ها، حتما تا حالا هزار بار کلمه “مومیایی” را شنیدید و می دانید مومیایی کردن یعنی بدن مرده را سالم نگه داشتن؛ گاهی حتی برای ۵۰۰۰هزار سال! مصری های باستان متخصص این کار بودند و یک جورهایی می شود آن ها را مبتکر صنعت کنسرو سازی دانست!

تصمیم گرفتم شانسم را با پدرم امتحان کنم. مثل همیشه مشغول خواندن انواع کتاب های راهنمای جهانگردان بود، که هرکجا می رود همراه خودش می برد. گمان نمی کنم تا آن لحظه حتی یک نگاه هم به هرم انداخته بود.

پدر همیشه کارش همین است، آنقدر سرش را تو کتاب های راهنما فرو می کند که همه دیدنی ها را از دست می دهد.
خیلی یواش، انگار که گلویم گرفته و صدایم در نمی آید، گفتم: پدر، من خیلی تشنمه
همان طور که تو کتابش به عکس هرم زل زده بود، گفت: عجب! می دونی عرض پایه این هرم چقدره؟ پدر، تشنمه.
با هیجان گفت: سیزده هکتاره. می دونی از چی ساخته شده؟

درباره نویسنده

رابرت لارنس استاین ( آر. ال استاین) متولد ایالت اوهایو ایالات متحده است. او کار نویسندگی را از ۹ سالگی آغاز کرد و اولین رمانش “راه و رسم مسخرگی و خنداندن دیگران” نام داشت. بیشتر رمانهای استاین ژانر وحشت دارند. اولین رمان ژانر وحشت او “وعده ملاقات با یک غریبه” نام داشت. استاین در سال ۱۹۸۹ اولین مجموعه داستانهای ترسناکش را با نام “خیابان وحشت” منتشر کرد. پس از آن مجموعه های “ترس و لرز” و “اتاق وحشت” را منتشر کرد. مجموعه داستانهای استاین با موفقیت زیادی همراه شد و سه سال متوالی توانست عنوان پر فروش ترین نویسنده آمریکا را کسب کند و اسمش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شد.


مشخصات کتاب

  عنوان: نفرین مومیایی
  نویسنده: آر. ال استاین
  مترجم: شهره نور صالحی
  زبان: فارسی
  فرمت فایل: PDF
  تعداد صفحات: ۱۱۳
  حجم فایل: ۱٫۴ مگابایت

 دانلود کتاب


همچنین بخوانید:

دانلود کتاب ختوم و اذکار شفا و درمان سید محمد تقی مقدم